Strona główna ~~~~ Ogłoszenia

Drodzy uczniowie i rodzice! ????

Mamy ogromną radość ogłosić, że w roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła weźmie udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację". To niezwykła inicjatywa, która skupia się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.

???? Cele tego projektu to integracja zespołu przedszkolnego/klasowego, rozwijanie pasji, kreatywności oraz promowanie nauki i wrażliwości na różnice między ludźmi. Projekt skupia się na tematach takich jak bajkowy świat, kreatywność, ekologia, język, projekty, biznes, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania umiejętności i zainteresowań, odkrywania pasji oraz zdobywania wiedzy w ciekawy i interaktywny sposób.

???? Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział. To wspaniała okazja, aby uhonorować Wasze zaangażowanie i osiągnięcia.

Projekt Pod Patronatem Honorowym:

???? Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE)

???? Teach For Poland

???? Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli im. Fryderyka Froebla

???? Froebel.pl

???? Intaling ⚪ Fundacja Dbam o mój zasięg Projekt Pod Patronatem Medialnym:

???? Fiorello

???? Amos Projekt organizowany jest przez: Centrum Innowacyjnej Edukacji Interesting.

LIST PREZESA NACZELNEJ RADY LEKARSKIEJ do uczniów

List Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej