036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

BIP

Dla rodziców

Strona główna

Akcja „Szkoły pełne talentów”

Nasza szkoła uczestniczy w nowej akcji Lidla dedykowanej polskim szkołom -"Szkoły Pełne Talentów". Akcja polega                   na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły.

Talenciaki mogą otrzymywać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy - za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc   lub warzywo. Zebrane w ten sposób Talenciaki można przekazać wybranej szkole w formie fizycznej lub elektronicznej  (aktywując na stronie lidl.pl/Szkoly kod numeryczny. Kupony można również dostarczyć do szkoły.

Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły.

Szczegóły na stronie internetowej www.lidl.pl/szkoly

Zapraszamy!

tale1

przerwa1

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.