036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

BIP

Dla rodziców

Strona główna ~~~~ Galeria 2020/2021 ~~~~ Spotkanie z policją

 

policjant obrazek 

SPOTKANIE Z POLICJĄ

     Dnia 28 września br. uczniów klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły odwiedzili policjanci, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji ataku groźnego psa i chętnie ćwiczyły pozycję ,,Żółwika”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Policjanci przypomnieli również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Niektóre dzieci zadawały pytania. Dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

                                                                                                                            J.Sałek-Duma

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.