036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

BIP

Dla rodziców

Strona główna ~~~~ Zdalne nauczanie ~~~~ Laptopy dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Żupawie z projektu „ Zdalna Szkoła +” .

 

Laptopy dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Żupawie

z projektu „ Zdalna Szkoła +” .

 

cppc 1 

 

   Gmina Grębów nadal wspiera naszą szkołę, przekazując kolejne laptopy dla uczniów i nauczycieli. Do                      naszej       placówki tym razem trafiło 6 laptopów typu outlet, których zakup został sfinansowany w ramach realizacji projektu pn.: ,,Zdalna Szkoła +  – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia                        zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego                                                                w ramach Programu    Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 

   Otrzymany sprzęt szkoła wypożyczyła najbardziej potrzebującym uczniom i nauczycielom do realizacji                      zdalnego nauczania. Laptopy otrzymało 4 uczniów (w tym 2 z rodziny wielodzietnej 3+) i 2 nauczycieli.                    Przekazany sprzęt okazał się bardzo pomocny w sytuacji epidemii. Pozwolił uczniom, których sytuacja                     rodzinna    i materialna to uniemożliwiała, aktywnie uczestniczyć w codziennych zajęciach szkolnych                 realizowanych zdalnie. Zaś laptopy, które zostały wypożyczone nauczycielom, stanowiły nieocenioną                            pomoc podczas wykonywanego przez nich nauczania zdalnego. Dzięki nim mogli systematycznie prowadzić                     lekcje online, wykorzystując do tego różne nowoczesne metody i formy pracy dostępne w technologii                      komputerowej, informacyjnej i komunikacyjnej. 

   Po zakończeniu epidemii otrzymany sprzęt pozostanie na wyposażeniu placówki i będzie służył dalej                      uczniom   i nauczycielom. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żupawie wyraża wdzięczność za otrzymane wsparcie.

 

    Informacja o w/w grancie  znajduje się również w siedzibie naszej szkoły:

 

74aa

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.