Strona główna ~~~~ Zdalne nauczanie ~~~~ Laptopy dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Żupawie z projektu „ Zdalna Szkoła”.

Laptopy dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Żupawie

z projektu „ Zdalna Szkoła”.

nak zdalna 11

Gmina Grębów, wychodząc naprzeciw potrzebom jej mieszkańców, uczestniczy w różnych projektach           dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

W tym roku zastała nas niecodzienna sytuacja - walczymy z groźnym wirusem. Na czas epidemii zostały                  zamknięte szkoły, ruszyła tak zwana zdalna nauka. Gmina Grębów przekazała dla naszej szkoły 2 laptopy                           poleasingowe , których zakup został sfinansowany w ramach realizacji projektu pn.: ,,Zdalna Szkoła                                   – - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” . Szkoła otrzymany sprzęt            wypożyczyła do realizacji zdalnego nauczania 1 uczniowi i 1 nauczycielowi. Po zakończeniu epidemii                     otrzymany sprzęt pozostanie na wyposażeniu placówki. Dyrektor Szkoły Podstawowej    w Żupawie wyraża                   wdzięczność za otrzymane wsparcie.

Informacja o w/w grancie  znajduje się również w siedzibie naszej szkoły: