036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

Przetargi

Strona główna ~~~~ Galeria 2018/2019 ~~~~ Dzień dla Ziemi

 

Dzień dla Ziemi

            

               Piątek, 10 maja 2019r., w naszej szkole był "Dniem dla Ziemi", w czasie którego uczniowie ubrali się "na zielono"  i podejmowali różne działania na rzecz środowiska. Przedszkolaki pod opieką swojej wychowawczyni Pani Moniki Szewc posadzili nowalijki i narysowali ekologiczne plakaty. Pozostali również posadzili w swoich klasach różne zioła, zabezpieczyli posadzone drzewka na placu szkolnym oraz posprzątali teren wokół szkoły. Był to wesoły, "zielony" czas.

                                                                                                                              A. Tryczyńska

 

Warning: No images in given directory. Please check the directoy!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.