Strona główna ~~~~ Galeria 2017/2018 ~~~~ Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia

BEZPIECZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Grudzień jest okresem gorączkowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i powitania Nowego Roku. W tym czasie „ogólnego roztargnienia” bardzo często dochodzi do różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń. W związku z powyższym, dn. 22 grudnia 2017 roku nasza szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu i przekazał na ręce pani dyrektor Zofii Nizińskiej kalendarz na rok 2018. Przekazanie zostało poprzedzone pogadanką dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w czasie zimowej przerwy świątecznej. Podczas spotkania opowiedziano dzieciom o zasadach, których należy przestrzegać przygotowując mieszkania i domy na Święta oraz przypomniano o zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania fajerwerków w czasie zabaw i bali sylwestrowych. W czasie wizyty przedstawiciel strażaków omówił umieszczone z drugiej strony kalendarza konkursy ogłoszone przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych oraz zachęcił uczniów i wychowawców do udziału w wyżej wymienionych konkursach.

M. Wójcik

pc210073pc210074pc210075pc210076