036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

Strona główna ~~~~ Samorząd uczniowski

samorzad

Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole. Wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

ZARZĄD SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA ROK SZKOLNY 2017/18

Przewodnicząca
Emilia Szewc kl. VI
Zastępca -
Justyna Wójcik kl. VII
Sekretarz -
Paula Stefańska kl. V

Opiekunem SU jest Marzena Wójcik.

Dziś odwiedziło nas 1 gości Łącznie wizyt na stronie 56747

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.