036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

Dla rodziców

Strona główna ~~~~ Samorząd uczniowski

 

samorzad

 

Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole. Wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

ZARZĄD SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA ROK SZKOLNY 2020/21


Przewodnicząca – Agata
Szewc
Zastępca -
Sebastian Gorych
Sekretarz - Paula Stefańska

Skarbnik - Natalia Tutak

Członek - Bartosz Bąk

 

Opiekunami SU są pani Agnieszka Wdowiak-Wilk i pani Aneta Paterek

 

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Dziś odwiedziło nas 43 gości Łącznie wizyt na stronie 100958Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.